Projektujemy strony internetowe i sklepy WordPress

Potrzebujesz strony www dla swojej firmy? Koniecznie sprawdź nasze realizacje!

Oprócz nowoczesnych i funkcjonalnych stron internetowych, specjalizujemy się w tworzeniu sklepów online oraz identyfikacjach wizualnych. W Duku zajmiemy się też marketingiem Twojego biznesu począwszy od wpięcia Google Analytics poprzez jego konfigurację, poprowadzenie kampanii Google Ads czy Facebook Ads, aż do wykreowania atrakcyjnego fanpage na Facebooku. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Stwórz z nami strony www lub sklepy internetowy

Kreujemy strony w technologii WordPress oraz sklepy internetowe WordPress + WooCommerce, które są dostosowana do najnowszych wymogów wyszukiwarek oraz oczekiwań Twoich potencjalnych klientów.Poznaj nas i pracuj z nami!

Nowoczesna strona i e-sklep WordPress

Projektujemy profesjonalne strony i sklepy internetowe. Do ich budowy wykorzystujemy oprogramowanie oparte o platformę WordPress i WooCommerce. Rozwiązania te pozwalają z łatwością rozwijać o nowe funkcjonalności lub modernizować w przyszłości Twój serwis lub bez obaw o utratę dotychczasowego wyglądu.

Co ważne, strony zbudowane w technologii WordPress lub WooCommerce są lepiej oceniane przez roboty Google, przez co pozycjonowanie serwisu w organicznych wynikach wyszukiwania staje się łatwiejsze.
SZYBKO O NAS

Agencja interaktywna Duku.pl

Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą usługi w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej dla małych i średnich firm.

Do każdego projektu podchodzimy z pasją jak i pomysłem. Nasze strony www oraz sklepy internetowe są responsywne, przez co dostosowane do wymogów smartfonów i tabletów. Pamiętajmy również, aby dostosowywać je do najnowszych wymogów wyszukiwarek i algorytmów Google.

Stworzyliśmy już projekty dla ponad 100 firm. Działamy również kompleksowo w zakresie wsparcia technicznego, marketingu i aktualizacji Wordpress. Napisz do nas! Jesteśmy przekonani, że znajdziemy rozwiązanie na miarę Twoich wymagań wizualnych jak budżetowych.

 

Nie masz czasu na wysyłanie wiadomości?

Zostaw swój adres e-mail, a my odpiszemy!