SPRAWDŹ

Strony internetowe dla firm

WordPress strona dla firmy to idealne rozwiązanie przeznaczone dla małych i średnich firm. System zarządzania treścią WordPress zagwarantuje Tobie prostą i wygodną edycję.

Strona internetowa to wizytówka firmy w sieci. Duku.pl tworzy oryginalne, atrakcyjne dla oka oraz funkcjonalne strony internetowe dla małych i średnich firm z unikalną szatą graficzną! W naszej ofercie mamy zarówno niewielkie wizytówki WWW, jak i rozbudowane serwisy internetowe, oparte o najpopularniejsze technologie WordPress. Wyróżnia nas terminowość i fachowe podejście do tematu!

Dziś nie można mówić o prowadzeniu firmy bez strony www! My ją dla Ciebie przygotujemy. Tworzymy strony dla wszystkich, którzy są zajęci prowadzeniem swojego biznesu. Zapewniamy kompleksowe usługi stworzenia wizytówki w sieci, która znacznie wpłynie na Twój biznes. Skuteczna strona internetowa to większa rozpoznawalność marki, a w konsekwencji więcej klientów.

Współczesne strony internetowe to strony mobilne i strony responsywne, czyli skalujące się do urządzeń mobilnych (smartfony i tablety). Liczba użytkowników przeglądających strony na smartfonach i tabletach stale rośnie. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby projektowanie stron internetowych spełniało wymagania współczesnych czasów.

Responsywne strony www

Wszystkie strony, które projektujemy to responsywne strony internetowe. Zapewnia to dopasowywanie się strony internetowej do wszelkich urządzeń: smartfony, tablety, laptopy, komputery stacjonarne.

Najlepsza technologia

Projektujemy strony internetowe w oparciu o WordPress najpopularniejszą na świecie platformę CMS (System zarządzania treścią). WordPress jest najwyższej jakości rozwiązaniem i wiemy, że Cię nie zawiedzie.

Projektowanie stron internetowych to proces

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, tworzeniem dedykowanych treści, wdrażaniem najnowszych technologii, a także pozycjonowaniem. Projektujemy nowoczesne responsywne strony internetowe dostosowane do różnych odbiorców i urządzeń, które właśnie używają: smartfony, tablety, komputery stacjonarnych i laptopy.

Optymalna strona internetowa?

Optymalna strona to taka, którą użytkownicy będą mogli odnaleźć za pomocą wyszukiwarki internetowej, a elementy budowy strony oraz treści na niej zamieszczone przyciągają na dłużej i skłaniają do powrotu.

Niezbędne jest to, aby strona była widoczna dla wyszukiwarek (Google), a docelowo użytkownicy mogli odnaleźć Twoją stronę za pomocą wyszukiwarki internetowej.

Projektowanie stron internetowych – optymalnych i nowoczesnych wymaga audytu SEO, który dokładnie określi w jaki sposób powinna ona być wykonana. Działania te mają doprowadzić również do tego, aby nasza strona zajmowała jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Bez optymalizacji nawet najlepsze strona, czy działania promocyjne, mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Nie masz czasu na wysyłanie wiadomości?

Zostaw swój adres e-mail, a my odpiszemy!